Markanın kurucusu MonsieurCardin, tüm zamanların en büyük moda impatorluklarından birini kurdu. İleri görüşlü, hırslı, keşfedici ve becerikli bu adam bugün, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul ediliyor.

 

Biz Kimiz?

 

Pierre Cardin, İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi çiftçi olan küçük Pierre'in çok daha büyük hayalleri vardı. İşte bu nedenle çiftçilik yapmak istemeyerek, henüz 14 yaşındayken Saint-Etienne'de ünlü bir terzinin yanına çırak olarak girdi. Çalışmaktan yorulmayan genç terzi, 1944'te La Paix'deki modaevinde işe başladı. Zamanın tartışmasız en büyük Fransız modaevi olan ChristianDior'un baş terzisi olmasını sağlayacak mesleki bilgi ve deneyimi orada edindi. Bir moda imparatoru olarak anılmasına rağmen "yaşamı boyunca en iyi bildiği şeyin kendi elleriyle çizmek, kesmek ve dikmek" olduğunu söyleyen Cardin, yaşına rağmen var gücüyle üretmeye devam ediyor.

 

Bugün itibariyle Pierre Cardin markası, tam 140 ülkede 900 farklı ürün lisansıyla en çok kabul gören ticari marka olarak kabul edilmektedir.

 

Pierre CardinBaby

 

 

Bu büyük markanın yeni temsilcileri olarak bizler Pierre Cardin Bebek ürünlerini üretmekteyiz. Pierre Cardin markası olarak kalite ve sağlık en önemli hedefimizdir. Tamamen pamuklu ve organik kumaşlar kullandığımız ,  sağlık bakanlığının uyguladığı anti kanserojen yönetmeliğine uygun ürünlerimiz yeni doğan bebeklerimiz ve annelerinin rahatlığı için  üretilmektedir.

 

 

Türkiyenin en çok beğenilen markası Pierre Cardin  , bebek giyim kolleksiyonuilede tüm annnelerin öncelikli tercihi olacaktır.