İşbu Üyelik Sözleşmesi AYKİN TEKSTİL SAN. PAZ. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Pierre Cardin Baby olarak anılacaktır.) tarafından, www.pierrecardinbaby.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

 

 

1) Pierre Cardin Baby, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyurular hakkında bilgilendirme ve online alışveriş yapmasına olanak verir. Kanunlara uygun sekilde, her türlü ürün ve hizmetlere iliskin çesitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için Şirketiniz AYKİN TEKSTİL SAN. PAZ. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.' ne, tarafıma SMS/Kısa Mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, (cihazımda açık ise) her türlü bildirimler, online ağlar ve diğer elektronik iletişim araçlar ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermeleri için açıkca izin ve onay veriyorum.

 

 

2) Üye, kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Pierre Cardin Baby üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyelerin üye güvenliklerinden kendileri de sorumludur. Pierre Cardin Baby, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.pierrecardinbaby.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

 

 

3) Üye kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi ile bir üyelik hesabı oluşturma imkanına sahip olursunuz; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

 

 

4) Üye, www.pierrecardinbaby.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.pierrecardinbaby.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

 

 

5) Üye, www.pierrecardinbaby.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin üye tarafından ihlali halinde, Pierre Cardin Baby tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

 

 

6) Üye, tüm hakları Pierre Cardin Baby 'e ait olan ve www.pierrecardinbaby.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

 

7) www.pierrecardinbaby.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Pierre Cardin Baby ’in sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.pierrecardinbaby.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

 

 

8) www.pierrecardinbaby.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen, Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

 

 

9) www.pierrecardinbaby.com’un satışları stokları ile sınırlıdır. www.pierrecardinbaby.com son birkaç adet stoğu bulunan ürünlerin kusurlu bulunması halinde stoğu tükenen ürün olarak stoğu bulunmayan ürünler kategorisine alarak teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

 

 

10) www.pierrecardinbaby.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

 

 

11) www.pierrecardinbaby.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisine münhasıran www.pierrecardinbaby.com’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.pierrecardinbaby.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

 

 

12) www.pierrecardinbaby.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.pierrecardinbaby.com sorumlu değildir.

 

 

13) Pierre Cardin Baby ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.pierrecardinbaby.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

 

 

14) Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

 

 

15) Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

 

 

16) Pierre Cardin Baby dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.